HOUSENKY - TVARY PÍSMEN

HOUSENKY - TVARY PÍSMEN

Učební pomůcka je určená dětem do prvních a druhých ročníků k zapamatování si všech čtyř tvarů psacího a tiskacího písma (malé psací, malé tiskací, velké psací, velké tiskací).

450 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák


HOUSENKY - TVARY PÍSMEN
Děti zábavnou formou přiřazují písmenková těla housenky k jejich hlavám. Každá hlava je označena jedním tvarem písmene, který určuje grafém, jenž se k nim má přidat v jiném tvaru.

Součástí materiálu je i kopírovatelný list, na němž se nacházejí prázdná políčka. Do nich děti vymýšlí (kreslí, nebo píší) slova začínající na dané písmeno. Pomůcka záměrně neobsahuje písmena, která se v češtině příliš nepoužívají na začátku slov. V souboru nenajdete písmena: ď, ň, q, w, x, y

OBSAH BALENÍ:

27 hlav housenek
81 kusů housenek s písmeny
1 kopírovatelný list s prázdnými housenkami

Ročník: 1. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení