Hrady a zámky + - do 100, 3 obtížnosti příkladů

Hrady a zámky + - do 100, 3 obtížnosti příkladů

Učební pomůcka Hrady a zámky slouží k procvičování sčítání a odčítání příkladů do 100 zábavnou formou. Je určena žákům druhých a třetích tříd. Aktivitu může plnit celá třída najednou, nebo je možné počítat i individuálně.

2480 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

HRADY A ZÁMKY

Každá sada je určena k počítání v určité desítce stovkové soustavy. Dvanáct karet jedné sady formátu A4 s obrázkem jednoho hradu se rozmístí po určeném prostoru. Na druhou stranu místnosti se položí klíče obsahující příklady. Děti nosí klíče po jednom a pokládají je k zámku, který je označen výsledným číslem příkladu. Klíče jsou tří barev. Jednotlivé barvy naznačují složitost příkladů, najdete zde tedy 3 úrovně příkladů.
V průběhu probíraného učiva se děti postupně seznamují s jednotlivými hrady a zámky České republiky. Informace si mohou děti jednotlivě zapisovat do svých pracovních listů, které jsou součástí materiálu a jsou kopírovatelné.

Obsah balení:

· 1 popis aktivity

· 1x kopírovatelný žákovský list k postupnému doplňování informací

· 1x ukázkový předvyplněný list pro učitele

· 8 sad klíčů (výsledky 19 – 30, výsledky 29 – 40, výsledky 39 – 50, výsledky 49 – 60, výsledky 59 – 70, výsledky 69 – 80, výsledky 79 – 90, výsledky 89 – 100)

· každá sada obsahuje 12 oboustranných karet A4 s obrázky hradů/zámků a řešením příkladů

Ročník: 2. třída, 3. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení