Slovíčka pralesního mužíčka - HEAD

Slovíčka pralesního mužíčka - HEAD

NOVINKA

Materiál je vhodný k procvičování anglických slovíček zaměřených na téma hlava. Předpokladem je, že se již dříve děti se slovíčky seznámily, slyšely a trénovaly jejich výslovnost.

Varianty produktů

  • 85 Kč

  • 986 Kč

  • 1432 Kč

  • 1879 Kč

od 85 Kč

SLOVÍČKA PRALESNÍHO MUŽÍČKA - HEAD

S kartičkami lze pracovat individuálně, nebo je možné využít pro dvojice až trojice, které se v pokládání slovíček střídají. Zároveň se kontrolují ve správném umístění kartiček a náležité výslovnosti.

Děti mají za úkol přiřadit kartičku s anglickým nápisem k šipce na barevném obrázku pralesního mužíčka, která ukazuje na obrázkový význam daného slovíčka. Na základě barevných nápisů a k nim stejnobarevných šipek si děti zkontrolují správnost svého řešení.

Obsah balení pro 1 – 2 žáky:

· 1 popis aktivity

· 1 barevný obrázek pralesního mužíčka

· 14 oboustranných kartiček k určování správnosti slovíček

Ročník: 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. - 9. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení