Slovíčka pralesního mužíčka - CLOTHES AND COLORS

Slovíčka pralesního mužíčka - CLOTHES AND COLORS

Učební pomůcka SLOVÍČKA PRALESNÍHO MUŽÍČKA - CLOTHES AND COLORS je vhodná k procvičování anglických slovíček zaměřených na téma barvy a oblečení.

760 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

SLOVÍČKA PRALESNÍHO MUŽÍČKA – CLOTHES AND COLORS

Předpokladem pro využití této pomůcky je, že se již dříve děti se slovíčky v oblasti oblečení a barev seznámily, slyšely a trénovaly jejich výslovnost. Děti pomocí kartiček „věší" prádlo. Pod každým obrázkem je nápis (barva + druh oblečení), který ukazuje, jakou následující kartičku zvolit a položit na stůl vedle té předchozí. Postupně vzniká řada pověšeného prádla. Pro kontrolu, zda děti postupovaly správně, slouží druhá strana kartiček. Pokud na rubové straně na sebe černobílým obrázkem navazují, je řešení bez chyby.

Obsah balení pro 1 – 2 žáky:

· 1 popis aktivity

· 9 různých sad po 16 oboustranných laminovaných kartič

Ročník: 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. - 9. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení