AJ - VTIPY

AJ - VTIPY

NOVINKA

Pomůcka vhodná pro lekce anglického jazyka je zaměřená na 7., 8., 9. třídy a výše k rozvoji slovní zásoby, k procvičování komunikačních dovedností, k pochopení anglických vtipů. Aktivita je určená pro skupinovou činnost, účastní se celá třída. Je však také možné ji přizpůsobit pro jednotlivce, který sám hledá v kartičkách spojitosti a přiřazuje k nim napsané věty.

561 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

AJ - VTIPY

Podrobné činnosti s kartičkami jsou popsány v anotaci, která je přílohou pomůcky. Aktivity jsou zaměřeny na základě metod kritického myšlení E - U - R. Průběh činností zabere minimálně 45 minut, zapojí se do ní celý kolektiv. Učitel figuruje pouze jako moderátor. Děti pracují s obrázkovými kartičkami anglických vtipů, dále s napsanými jednoduchými větami v angličtině, prokazují komunikační dovednosti, popisují obrázky, tvoří otázky a odpovědi, využívají své slovní zásoby a zároveň se seznamují s novými slovíčky.

OBSAH BALENÍ:

· 20 kartiček s texty vtipů (10 otázek, 10 odpovědí)

· 20 obrázkových kartiček s vtipy

Ročník: 4. třída, 5. třída, 6. - 9. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení