Větami k vynálezům

Větami k vynálezům

NOVINKA

Učební pomůcka Větami k vynálezům slouží žákům druhého stupně k procvičování a upevňování druhů vedlejších vět. Sekundárně se žáci seznamují se slavnými vynálezy a vynálezci. Správné vyřešení úkolu si kontrolují pomocí QR kódu, který jim prozradí jméno vynálezce. Pomůcka obsahuje 240 souvětí k určení druhů vět vedlejších.

Varianty produktů

  • 1005 Kč

1005 Kč

VĚTAMI K VYNÁLEZŮM

S výukovou pomůckou Větami k vynálezům mohou děti pracovat individuálně nebo ve dvojicích. Jednotlivé kartičky s názvy druhů vedlejších vět postupně přikládají na příslušné místo na tabulku se souvětími tak, že kartičku otočí textem dolů, čímž se začne tvořit QR kód. Pomocí mobilního telefonu či tabletu žák načte složený QR kód, který obsahuje jméno vynálezce.

V případě, že s načítáním QR kódů nemáte zkušenosti, nenechte se odradit a poproste ve škole člověka zabývající se IT (nebo dítě vyššího ročníku, které jistě bude vědět, jak aplikaci nainstalovat). Použití je poté velmi jednoduché. Načtete QR kód na naší výukové pomůcce. Čtečka pak sama zobrazí, co je v QR kódu ukryto.

Obsah balení:

· 1 popis aktivity

· 1 kopírovatelný list

· 16 zelených laminovaných kartiček s indiciemi

· 16 laminovaných tabulek (každá obsahuje 15 odlišných souvětí)

· 16 sad laminovaných oboustranných kartiček

 

 

Ročník: 6. - 9. třída

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info