Větami k vynálezům

Větami k vynálezům

NOVINKA

Učební pomůcka Větami k vynálezům slouží žákům druhého stupně k procvičování a upevňování druhů vedlejších vět. Sekundárně se žáci seznamují se slavnými vynálezy a vynálezci. Správné vyřešení úkolu si kontrolují pomocí QR kódu, který jim prozradí jméno vynálezce. Pomůcka obsahuje 240 souvětí k určení druhů vět vedlejších.

Varianty produktů

  • 1130 Kč

1130 Kč

VĚTAMI K VYNÁLEZŮM

S výukovou pomůckou Větami k vynálezům mohou děti pracovat individuálně nebo ve dvojicích. Jednotlivé kartičky s názvy druhů vedlejších vět postupně přikládají na příslušné místo na tabulku se souvětími tak, že kartičku otočí textem dolů, čímž se začne tvořit QR kód. Pomocí mobilního telefonu či tabletu žák načte složený QR kód, který obsahuje jméno vynálezce.

V případě, že s načítáním QR kódů nemáte zkušenosti, nenechte se odradit a poproste ve škole člověka zabývající se IT (nebo dítě vyššího ročníku, které jistě bude vědět, jak aplikaci nainstalovat). Použití je poté velmi jednoduché. Načtete QR kód na naší výukové pomůcce. Čtečka pak sama zobrazí, co je v QR kódu ukryto.

Obsah balení:

· 1 popis aktivity

· 1 kopírovatelný list

· 16 zelených laminovaných kartiček s indiciemi

· 16 laminovaných tabulek (každá obsahuje 15 odlišných souvětí)

· 16 sad laminovaných oboustranných kartiček

 

 

Ročník: 6. - 9. třída

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení