Větné členy A, B

Větné členy A, B

NOVINKA

Učební pomůcka Větné členy pomáhá žákům druhého stupně při procvičování a upevňování větných členů. Primárně je určena ke kooperativní práci ve dvojicích. Lze ji však využít i pro individuální činnost.Pomůcka obsahuje 448 různých vět. V každé větě je zvýrazněno slovo, jehož větný člen mají žáci určit.

Varianty produktů

  • 1138 Kč

1138 Kč

VĚTNÉ ČLENY A, B

Při práci ve dvojicích každý žák obdrží jednu kartu – jeden s označením A, druhý s označením B. Vzájemně si čtou věty a zdůrazní modře zvýrazněný větný člen, který má druhý žák určit. Odpověď zkontroluje na konci řádku, na němž je napsaná věta. Stejným postupem pokračují v aktivitě. Pokud si žák není jistý větným členem, může využít nápovědu z druhé strany každé karty. Součástí balení je i kopírovatelná tabulka, která slouží k zaznamenávání již určených větných členů a zároveň těch členů, v nichž žáci chybovali.

Obsah balení:

· 1 popis aktivity

· 1 kopírovatelný list

· 32 laminovaných tabulek, každá obsahuje 14 různých vět

Ročník: 6. - 9. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení