Slabikové schůdky

Slabikové schůdky

NOVINKA

Výuková pomůcka SLABIKOVÉ SCHŮDKY slouží k prvopočátečnímu čtení slabik. Dítě propojuje čtení s obrázkem, dodržuje systém přikládání karet.

Varianty produktů

  • 768 Kč

768 Kč

SLABIKOVÉ SCHŮDKY
Výuková pomůcka SLABIKOVÉ SCHŮDKY nabízí dětem zábavnou formu čtení slabik. Děti vyhledávají počáteční slabiky k barevným obrázkům, dodržují systém přikládání karet, tvoří tím dlouhé obrázkové řady.
Pomůcka je určena prvňáčkům do třídy jak s malým, tak i s velkým počtem žáků. Naráz může individuálně pracovat až 18 dětí. Velice vhodná je tato aktivita jako doplňková činnost pro „rychlíky". Často se dá využít při doučování. Při výuce ji mohou využít děti, které čtou pomalejším tempem. Kartičky jsou uspořádané do sáčků podle toho, jak se obvykle písmena ve škole probírají – od prvopočátečního čtení až po písmena, která se učí později (modrá - S, L, M, J, T → růžová - N, R, Z, Š, D, K → zelená – Č, Ž, Ř, G, B). Od každé barvy existují 2 různé typy souborů. Sáčky se stejnými obrázky najdete v sadě 3x, ale pokaždé s jiným typem písma (tiskací velké, tiskací malé, psací písmo).
Součástí balení je i jedna velká sada s obrázky, kterou využívá učitel jako ukázkovou, když dětem vysvětluje, jak se s kartičkami pracuje.

Obsah balení:

· 1 laminovaná ukázková velká sada

· 18 laminovaných menších obrázkových sad se slabikami

Ročník: 1. třída, 2. třída

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info