Čtení písmen

Čtení písmen

Výuková pomůcka ČTENÍ PÍSMEN slouží dětem prvních i druhých tříd k upevnění čtení všech druhů písmenek – velká i malá psací, velká i malá tiskací. Hlavním cílem činnosti je, aby dítě přiřadilo obrázkovou kartičku ke správnému písmenu, na které slovo začíná. Otočením kartiček si samo zkontroluje správnost svého řešení.

1090 Kč

Dostupnost: SKLADEM

ČTENÍ PÍSMEN

Pomůcka je určena do třídy jak s malým, tak i s velkým počtem žáků. Naráz může individuálně pracovat až 18 dětí. Důležitou součástí této aktivity je, že se děti setkávají i s písmeny, která se ještě neučily. Tímto samy objevují, jak dané písmenko vypadá. Soubor ČTENÍ PÍSMEN obsahuje 18 sáčků různého obsahu. V každém z nich je 6 kartiček s obrázky a 6 kartiček s písmenky různých tvarů. Ta jsou obvykle namíchána do sáčku podle toho, jak se většinou v prvních třídách učí. Děti mají za úkol přiřadit obrázkovou kartičku ke správnému písmenu různého tvaru. V případě úspěchu vždy dvě kartičky mají zezadu stejný symbol.

Obsah balení:

· 18 laminovaných sad s obrázky a písmeny (1 sada = 6 obrázků + 6 písmen)

Přílohy

Ročník: 1. třída, 2. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení