Punsvorky pro malotřídní školy

Punsvorky pro malotřídní školy

NOVINKA

Strategická hra s kartami podporuje čtenářskou gramotnost i logické uvažování. Aktivita je určená k zábavnému sdělení informací o punských válkách. Pracuje se ve skupinách o dvou až čtyřech žácích.

130 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

PUNSKÉ VÁLKY

Hraje se podobně jako známá hra Piškvorky. Hráči pokládají kartičky s informacemi o punských válkách na herní tabulku, kde se rovněž setkávají s napsanými údaji na zadané téma. Cílem je vytvořit řadu tří svých symbolů za sebou (piškvorky) - vodorovně, svisle, nebo šikmo. Tato linie nesmí být nikde přerušena soupeřovou značkou.

Je důležité dětem rovněž sdělit, že vedle skládání piškvorek je potřeba, aby se snažily zapamatovat co nejvíce informací o daném tématu.

Obsah balení pro jednu skupinu:

· 20 laminovaných kartiček s texty

· 1 laminovaná pracovní tabulka

· 1 kopírovatelný pracovní list s vynechanými údaji

· 1x stíratelný fix

· 1 hadřík na smazání fixu

Ročník: 6. - 9. třída

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení