Václavorky

Václavorky

Učební pomůcka je určená k zábavnému sdělení informací o životě svatého Václava. Pracuje se ve skupinách o dvou až čtyřech žácích. Strategická hra s kartami podporuje čtenářskou gramotnost i logické uvažování.

Varianty produktů

  • 500 Kč

  • 667 Kč

  • 833 Kč

od 500 Kč

VÁCLAVORKY

Každá skupina obdrží 20 kartiček s informacemi o životě svatého Václava, pracovní tabulku a jeden stíratelný fix. Hráči se postupně střídají v pokládání karet na herní tabulku. Kartička se může položit pouze na políčko se stejným textem. Pokládá se texty k sobě a na druhou stranu stíratelným fixem zapíše hráč svůj symbol. Je nutné vždy při pokládání karty přečíst její obsah nahlas. Poté pošle jednu svoji kartu spoluhráči po pravé ruce tak, aby nebylo vidět, co je na ní napsáno. Další člen skupiny pokračuje stejným způsobem. Cílem každého jednotlivce ve skupině je vytvořit řadu tří předem zvolených symbolů za sebou (Václavorku). Při skládání Václavorek je důležité, aby se děti snažily zapamatovat co nejvíce informací o svatém Václavovi. Tyto znalosti následně prokáží při vyplňování kopírovatelného pracovního listu, který obsahuje informace z herních kartiček.

Podrobná pravidla hry jsou součástí balení.

Obsah balení pro jednu skupinu:

· 20 laminovaných kartiček s texty

· 1 laminovaná pracovní tabulka

· 1 kopírovatelný pracovní list s vynechanými údaji

· 1x stíratelný fix

· 1 hadřík na smazání fixu

OBSAH BALENÍ PRO SKUPINY

1 - 4 žáci ....1x

16 žáků ... 4x

24 žáků ... 6x

32 žáků ... 8x

Ročník: 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. - 9. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení