Cesta za pokladem

Cesta za pokladem

NOVINKA

Didaktická pomůcka CESTA ZA POKLADEM je určená žákům 1. a 2. tříd k zábavnému procvičování čtení slov či slovních spojení. Pomůcka zahrnuje 4 tematické okruhy:1) BĚ, PĚ, VĚ, MĚ 2) DĚ, TĚ, NĚ3) b x d4) SLABIKOTVORNÉ R, L, MUčební pomůcka je rovněž vhodná k reedukaci dyslexie a nápravě čtení.

423 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

CESTA ZA POKLADEM

Hra je určená dvěma hráčům. Každý postupuje svojí figurkou po herním poli s obrázky na základě přečtených slov na kartičkách. K jednomu hernímu plánu přísluší 2 verze slov ke čtení (jednodušší a složitější slovní spojení). Hraje se na tři kola. Vítězí ten, kdo vícekrát dosáhne políčka s pokladem. Kartičky s pokladem obsahují zábavné úkoly.

Obsah balení:

· 4 laminované karty (herní plány) formátu A5

· 160 laminovaných kartiček ke čtení

· 4 x 6 laminovaných kartiček s úkoly

· 2 dřevěné herní figurky

 

Ročník: 1. třída, 2. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení