Koulovačka 2. třída

Koulovačka 2. třída

NOVINKA

Didaktická pomůcka KOULOVAČKA je zaměřena na logické uvažování, jednoduché počítání, naslouchání a argumentaci v rámci věkové kategorie dětí. Je určená žákům 1., nebo 2. tříd.

Varianty produktů

  • 235 Kč

  • 324 Kč

  • 395 Kč

od 235 Kč

KOULOVAČKA

Děti pracují ve skupinách. Dospělý je návodnými otázkami vede k činnosti. Funguje jako moderátor řídící diskusi. Nijak nehodnotí. Jeho úkolem je děti vést ke komunikaci, k obhajobě svých názorů, k naslouchání apod. Celá skupina je zodpovědná za správnost řešení. Je nutné, aby se domlouvaly, radily si, diskutovaly. Další náplní je řešení početních příkladů. Podrobný popis, jak s pomůckou pracovat, najdete v anotaci, která je součástí balení.

Obsah balení pro jednotlivce či jednu skupinu:

· 7 ručně stříhaných laminovaných obrázků

· 1x kopírovatelná omalovánka s čísly

· 1x kopírovatelná omalovánka bez čísel

Ročník: 2. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení