TUČŇÁCI - TROJICE ČÍSEL

TUČŇÁCI - TROJICE ČÍSEL

NOVINKA

Materiál pro děti z prvních a druhých tříd je určený k tomu, jak hravě trénovat počítání do 15. Děti tvoří příklady složené ze tří sčítanců a jednoho součtu. Najednou může pracovat až 32 účastníků.

1193 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

TUČŇÁCI - TROJICE ČÍSEL

Úkolem je nakrmit tučňáka třemi rybami různých barev. Děti zábavnou formou procvičují sčítání, hýbají se u toho, musí vymýšlet různé typy příkladů. Pracuje celá třída najednou. Obrázek tučňáka s číslem představuje součet. Učitel rozloží na jednu stranu místnosti všechny tučňáky. Na druhou stranu třídy vyskládá všechny rybičky – ty tvoří sčítance. Dítě si vybere jednoho tučňáka, položí si ho na lavici a jde hledat 3 rybičky různých barev, které sečtené dohromady dají cifru na tučňákovi.

OBSAH BALENÍ:

40 kusů laminovaných, ručně stříhaných tučňáků
144 kusů laminovaných, ručně stříhaných rybek

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení