Kolíčkovka - počáteční slabiky slov s písmeny M, L, S, P, J

Soubor je určený pro žáky prvních ročníků, kteří trénují čtení slabik. Aktivita je zaměřená na individuální procvičování učiva – čtení prvopočátečních slabik M..., L..., S..., P..., J..., na prohlubování slovní zásoby na základě obrázků. Při samostatné práci mají žáci ihned zpětnou vazbu, zda jejich řešení je správné.

Varianty produktů

  • 662 Kč

662 Kč

Výrobce: Aktivní žák

ČTENÍ SLABIK M..., L..., S..., P..., J... - KOLÍČKOVKA

Při individuální práci si žák vezme do ruky sadu kartiček a jeden kolíček. Na základě pojmenování obrázku vybírá, na jakou slabiku slovo začíná. Na tuto slabiku připevní kolíček, kartičku otočí a ihned si zkontroluje, zda jeho řešení bylo správné. Sekundárně tato činnost podporuje manuální zručnost připevňování kolíčků. 80 kartiček s obrázky umožní celé třídě, aby pracovala najednou.

 

OBSAH BALENÍ:

80 laminovaných kartiček
32 dřevěných kolíčků

Ročník: 4. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení