Kartičky U, Ú, Ů

Kartičky U, Ú, Ů

Pomůcka slouží žákům druhých tříd k doplňování u, ú, ů ve slovech. Karty jsou většího formátu, aby s nimi mohly děti lépe manipulovat, aby se daly připevnit na tabuli, schovat po třídě apod.

Varianty produktů

  • 652 Kč

652 Kč

KARTIČKY U, Ú, Ů

Slova na kartách se řídí základními pravidly pro psaní u, ú, ů, se kterými se seznámují děti v druhých třídách ZŠ. Soubor obsahuje i několik karet, které jsou označené vykřičníkem. Slova na nich tvoří výjimky. Každá kartička obsahuje napsané slovo bez doplněného u, ů, ú a namalovaný obrázek příslušného slova. Obrázky pomáhají dětem k lepší představivosti významu slova, k usnadnění čtení, k pochopení obsahu. Karty lze využívat různými způsoby. Náměty k využití karet najdete v průvodním listu, který je součástí pomůcky.

OBSAH BALENÍ:

56 laminovaných karet

Ročník: 1. třída, 2. třída, 3. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení