Soví houkání - LES

Soví houkání - LES

NOVINKA

Učební pomůcka je určena dětem do mateřských škol. Slouží k bližšímu poznání informací o lese, o zvířatech, která v nich žijí, o stromech a jejich částech. S materiálem může pracovat až 24 dětí najednou.

4582 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

SOVÍ HOUKÁNÍ - LES
Při práci s danou pomůckou děti získávají nové poznatky, učí se spolupráci, naslouchají textu, trénují paměťové vnímání. Vše je přizpůsobeno věkové kategorii předškolních dětí.
Součástí pomůcky jsou i plyšová zvířátka, se kterými jsou jednotlivé aktivity propojeny.
Aktivity:
BÁSNĚ - V materiálu jsou obsaženy veršované texty, podle kterých děti hádají, o jaký druh zvířete se jedná.
STOPY - Laminované stopy zvířat slouží k přiřazování kartiček se stopami k danému zvířeti. Činnosti jsou propojeny s pohybem.
POTRAVA - Děti se hravou formou seznamují s tím, čím se jednotlivá zvířata živí, hrají na STOPAŘE. Opět se učí s pohybem a zábavně.
DEMONSTRAČNÍ OBRÁZKY STROMŮ - Obrázky laminovaných stromů formátu A4 lze použít ve volné přírodě jako podklad pro přinášení plodů, listů apod. daných stromů. Mohou také sloužit jako aktivní výzdoba do třídy.
PAŘEZY - Primárně slouží k rozvoji grafické analýzy a syntézy. Děti skládají rozstříhané obrázky.
PÍSEŇ - Součástí pomůcky je i autorská píseň včetně notového podkladu, která zábavnou pohybovou hrou shrnuje to, co se děti na základě aktivit s danými pomůckami naučily.
KOLÍČKOVKA - Pomůcky určené při individuální práci k procvičování předmatematických a matematických pojmů a počtů, k procvičování jemné motoriky při manipulaci s kolíčkem.
PRACOVNÍ LISTY - Kopírovatelný materiál slouží k tematickému rozvoji zrakového vnímání v různých oblastech.

Součástí celé sady je i podrobný popis a návod, jak s pomůckami pracovat, jaké hry s dětmi využít, notový zápis autorské písně.

Obsah balení:

· 8x plyšové zvíře, vel. cca 19 cm

· 24x zelený kolíček

· 1x sada 8 zvířat + stopy

· 1x sada pařezů

· 1x sada stromů A4

· 1x sada osmi básniček

· 10x pracovní kopírovatelné listy

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení