Vracečka - turistické značky

Vracečka - turistické značky

NOVINKA

Vracečka – turistické značky procvičuje nejen toto téma, ale zároveň se u ní i hýbe. Aktivitu lze uskutečnit ve vnitřních i venkovních prostorách – jako součást školních výletů, školy v přírodě, výuky vlastivědy, zeměpisu apod. Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie od osmi let.

603 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

VRACEČKA - turistické ZNAČKY
Primárním cílem této hry je procvičení (naučení se) turistických mapových značek zábavnou formou spojenou s pohybem. V průběhu hry je třeba minimálně jednoho „rozhodčího" (učitele), který bude kontrolovat správnost zapsaných údajů a zároveň dodržování daných pravidel. Děti se pohybují po herním prostoru a hledají kartičky se symboly mapových značek. Ty následně zakreslují do připravených pracovních listů.

Obsah balení:

· kopírovatelný list pro rozhodčí

· kopírovatelný list pro účastníky hry

· 32 laminovaných herních karet

Ročník: 1. třída, 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. - 9. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení