Sirkáček

Sirkáček

NOVINKA

Učební pomůcka určená pro všechny věkové kategorie. Prioritně slouží k trénování paměti, prostorové představivosti, k rozpoznávání geometrických tvarů, k určování počtu na základě předlohy. Je určena pro individuální nebo skupinovou práci. Obsahuje dvě varianty - první je pro čtenáře, druhá pro nečtenáře.

609 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

SIRKÁČEK

Každá sada zahrnuje 2 obměny – první, jednodušší obtížnost, je určena nečtenářům, kteří plní úkoly na základě obrázkových symbolů. V druhé variantě se již objevují složitější tvary. Stejně jako ta předešlá obsahuje 30 kartiček a je zaměřena pro děti, které již umí číst.

Na jednotlivých kartičkách z jedné strany je nakreslený tvar složený ze sirek, na opačné straně lístku se nacházejí popisy aktivit (obrázkové či slovní) - stavíme podle tvaru, spočítáme čtverce, stavíme tvar na základě paměti, stavíme pouze čtverce, vymýšlíme, co tvar připomíná, stavíme ve dvojici na střídačku. Hodem kostky s barvami je dítěti určen úkol, který má plnit.

Obsah balení pro třídu:

· herní kostka s 6 barvami

· 30 kartiček pro nečtenáře

· 30 kartiček pro čtenáře

· 6x 100 kusů dřívek (pro 6 skupin po 4 žácích)

Ročník: 1. třída, 2. třída, 3. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení