Obracečka význam slov - Vyjm. slova

Obracečka význam slov - Vyjm. slova

NOVINKA

Učební pomůcka slouží k procvičovaní významu vyjmenovaných slov, slov k nim příbuzných a slov, která se označují jako „chytáky". Práce s kartičkami nabízí mnoho aktivit, které nutí žáky logicky přemýšlet, uvažovat v souvislostech, číst s porozuměním, rozšiřovat slovní zásobu. Dále je kladen důraz na porozumění významu daných slov, na jejich využití ve větách, v příběhu.

6904 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

OBRACEČKY - VYJMENOVANÁ SLOVA

Dítě si vezme kartu A5, na které je tabulka s vyjmenovanými slovy či slovy s nimi příbuznými. Pokládá malé kartičky s popisem významu slova na příslušené políčko s významově stejným obsahem. Kartičku umístí nápisem dolů, obrázkem vzhůru. Na základě správně umístěných kartiček vzniká obrázek.

S obrázkem, či samostatnou tabulkou se slovy, je možné dále pracovat. Nápady, jaké úkoly dětem zadávat, najdete v anotaci, která je součástí pomůcky.

OBSAH BALENÍ:

Jedna sada obsahuje:

· 8x laminované základní karty s vyjmenovanými slovy (b, l, m, p, s, v, z, výjimky), A5

· 8x rozstříhané laminované karty s obrázkem a slovním popisem významu

 

pro 16 ž. = 16 sad (b, l, m, p, s, v, z, výjimky)

pro 24 ž. = 24 sad (b, l, m, p, s, v, z, výjimky)

pro 32 ž. = 32 sad (b, l, m, p, s, v, z, výjimky)

 

VHODNÉ VYUŽÍT DO DVOJIC / SKUPIN

Ročník: 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6. - 9. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení