ZEMĚSYP

ZEMĚSYP

NOVINKA

Zeměsyp aneb "Sypej informace o státech Evropy z rukávu." Pomůcka je určená žákům druhého stupně. Přiřazují kartičky s informacemi o jednotlivých státech k sobě, vyhledávají údaje v dostupných zdrojích (encyklopedie, internet, knihy...). Na základě seskupení poznatků o jednom státu se z druhé strany kartiček vytvoří zeměpisné souřadnice, které žáci vyhledají na mapě.

632 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

Zeměsyp

Pomůcka obsahuje 8 sad laminovaných kartiček. V každé sadě jsou kartičky, které se týkají pěti různých států Evropy. Žáci mohou s jednou sadou pracovat ve skupině, ale také individuálně. Cílem je přiřadit informace na kartičkách k jednotlivým státům a na základě jejich propojení získat z druhé strany kartiček zeměpisné souřadnice. Tyto souřadnice následně vyhledávají na mapě. Poté určí místo, které našli.

K ověření informací mohou využívat encyklopedií, učebnici, internet, atlas apod.

Obsah balení:

8 sad laminovaných pracovních kartiček (každá sada obsahuje 25 kartiček ke třídění)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení