Partička vyjmenovaných slov

Partička vyjmenovaných slov

Učební pomůcka Partička vyjmenovaných slov slouží k seznámení a následnému procvičování vyjmenovaných slov a slov příbuzných činnostní formou výuky. Učitel se stává rádcem, děti samostatně pracují, do aktivit se zapojí celá třída na základě různých variant možností využití této pomůcky.

6617 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Aktivní žák

PARTIČKA VYJMENOVANÝCH SLOV

Učební pomůcka Partička vyjmenovaných slov slouží k seznámení a následnému procvičování vyjmenovaných slov a slov příbuzných činnostní formou výuky. Skládá se z několika různých sad karet, s kterými lze pracovat ve skupinách o 4 žácích až 24 dětí najednou. V současné době online výuky lze využít obrázky i k ukázkám na kameru a tím bližšímu pochopení významu konkrétních vyjmenovaných slov. Kartičky umožňují momentální zpětnou vazbu, kdy si dítě může svoji práci ihned zkontrolovat samo.

Celá sada obrázků a pracovních kartiček se slovy je rozdělena na Demonstrační karty A3, Karty A5, pracovní kartičky k přiřazování příbuzných slov ke slovům vyjmenovaným - Puntíkačky, Domina pro skupinovou aktivitu. Všechny karty mají mnoho variant využití. Podrobný popis činností s pomůckou najdete v anotaci, která je součástí balení.

Obsah balení:

· 7 laminovaných demonstračních karet formátu A3

· 96 laminovaných obrázkových karet formátu A5

· 6 x 6 sad laminovaných karet DOMINO

· 660 laminovaných kartiček se slovy příbuznými

 

 

Ročník: 3. třída, 4. třída, 5. třída

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení