Fotorámečky

Fotorámečky

NOVINKA

Učební pomůcka FOTORÁMEČKY je určena k zábavnému pamětnému procvičování sčítání a odčítání do sta. Děti mohou pracovat ve skupinách nebo individuálně.

Varianty produktů

  • 773 Kč

773 Kč

FOTORÁMEČKY

Celá pomůcka obsahuje 96 různých příkladů na sčítání a odčítání do sta. Děti pracují ve skupinách, ale každý je zodpovědný za spočítání příkladů na své kartičce. Při činnosti si mohou radit.

Při aktivitě každý individuálně řeší příklady na své kartě, hledá výsledky na různých obrázkových pokrývkách hlavy. Jakmile propojí příklady s výsledky, otáčí kartu, kde vidí, zda počítalo správně. Na kontrolní straně kartiček vznikají fotorámečky různých postav. Dítě si tak může zkontrolovat správnost počítání i ve formě obrázku.

Součástí pomůcky je rovněž anotace, ve které je podrobně popsaný popis aktivity.

Obsah balení:

· 1 popis aktivity

· 8 sad pracovních kartiček (96 příkladů + 104 čepic s výsledky)

Ročník: 2. třída, 3. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení