Rýmovník

Rýmovník

Učební pomůcka RÝmovNÍk je určená žákům 1. a 2. tříd ke čtení s porozuměním, kdy se děti samy podílí na tvorbě rýmů. Druháci následně procvičují psaní i/y po tvrdých a měkkých souhláskách. Aktivita je vhodná k individuální, či skupinové činnosti.

Varianty produktů

  • 631 Kč

631 Kč

RÝMOVNÍK

Didaktická pomůcka RÝmovNÍk obsahuje 50 dvojverší, jež jsou rozdělené do 10sáčků. Děti přiřazují k textu obrázek, který se rýmuje. Z druhé strany kartiček jsou napsány správné odpovědi.

Žáci druhých tříd mohou před otočením kartiček rýmy vypsat na kopírovatelný pracovní list. Každý doplněný rým je slovo, které obsahuje i/y po měkkých a tvrdých souhláskách.

Obsah balení:

· 50 laminovaných dvojverší k určování rýmů

· 50 laminovaných kartiček s obrázky

· 1x kopírovatelný pracovní list k psaní slov

· 1x laminovaná kontrolní tabulka pro učitele

Ročník: 1. třída, 2. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení