Náměstíčko

Náměstíčko

Učební pomůcka slouží k procvičování párových souhlásek uprostřed i na konci slov na základě kooperativního vyučování. Součástí balení je i podrobný popis, jak pracovat ve skupinách.

Varianty produktů

  • 413 Kč

  • 533 Kč

  • 593 Kč

od 413 Kč

NÁMĚSTÍČKO – PÁROVÉ SOUHLÁSKY

Aktivita je zaměřená na procvičování psaní párových souhlásek uprostřed i na konci slov na základě kooperativního vyučování. Činnost je určená pro tým o 4 žácích. Každý žák obdrží domeček, na kterém jsou zapsaná slova k procvičování. Pro jednu skupinu je připraveno 48 slov včetně správného řešení. Za úspěšná řešení žáci ve skupině získávají rozstříhané části obrázku. Na závěr si celý tým společně složí obrázek kašny, aby vzniklo opravdové náměstíčko.

Jedna sada, určená pro 4 děti (jeden tým), obsahuje:

4 laminované domečky se slovy k procvičování
48 laminovaných kartiček ke složení obrázku kašny

Rozsah pomůcky

Ročník: 2. třída, 3. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení