Kolíčkovka - Geometrické tvary: Co do řady nepatří?

Kolíčkovka - Geometrické tvary: Co do řady nepatří?

Multifunkční učební pomůcka slouží k procvičování základních geometrických tvarů, k určování, co do řady nepatří, a k porovnávání čeho je více, čeho méně. Zároveň děti prohlubují manuální zručnost připevňováním kolíčků na kartičku.

Varianty produktů

  • 132 Kč

132 Kč

KOLÍČKOVKA – GEOMETRICKÉ TVARY

Aktivita je zaměřená na individuální procvičování geometrických tvarů. U činnosti doporučujeme přítomnost dospělého, který pouze kontroluje, zda dítě správně určilo název geometrického tvaru.

Hlavním cílem je připevnit správnou barvu kolíčku na geometrický tvar, který do řady nepatří. Na každé kartičce dítě procvičuje názvy těchto geometrických tvarů: čtverec, obdélník, kruh, trojúhelník.

Doplňkové úkoly na středu kartičky řeší dítě společně s dospělým – ten mu přečte otázku na kartičce a dítě určí správnou odpověď.

Soubor obsahuje:

6 laminovaných kartiček (24 různých příkladů, co do řady nepatří)
4 různobarevné kolíčky

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení