Motýli - sčítání a odčítání do 20 s přechodem přes desítku

Motýli - sčítání a odčítání do 20 s přechodem přes desítku

Skládejte obrázky barevných motýlů na základě procvičování příkladů na sčítání a odčítání do 20 s přechodem přes desítku. Učební pomůcka slouží k individuálnímu, hromadnému či kooperativnímu vyučování.

Varianty produktů

  • 803 Kč

803 Kč

MOTÝLI – SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ DO 20 S PŘECHODEM PŘES DESÍTKU


Matematická pomůcka je zaměřena na procvičování příkladů na sčítání a odčítání do 20 s přechodem přes desítku. Najdete zde snadnější, ale i obtížnější příklady typu (_ + 8 = 12). Součástí učební pomůcky jsou kartičky s výsledky pro individuální kontrolu správnosti řešení. Jedna sada je určena k individuální práci, pro kooperativní vyučování v 10skupinách, pro hromadné procvičování celé třídy najednou.


Součástí balení je podrobný popis činností a jejich alternativ.


Jedna sada obsahuje:
• 40 laminovaných rozstříhaných motýlů (160 příkladů)

Ročník: 1. třída, 2. třída, 3. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení