Levelky - sčítání a odčítání v oboru čísel do 20

Levelky - sčítání a odčítání v oboru čísel do 20

Učební pomůcka slouží k individuálnímu procvičování příkladů zaměřených na sčítání a odčítání do 20, při níž si každý žák zvolí, jakou obtížnost řešení si vybere. Nejjednodušší varianta obsahuje sčítání a odčítání bez přechodu desítky, zbylé dvě varianty jsou již s přechodem desítky.

Varianty produktů

  • 333 Kč

333 Kč

LEVELKY – SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ V OBORU ČÍSEL DO 20


Při individuálním procvičování příkladů na sčítání a odčítání v oboru čísel do 20 (s přechodem i bez přechodu desítky) si každý žák ze tří variant vybere, jakou úroveň obtížnosti počítání příkladů bude řešit. Správnost svého řešení si kontroluje na kartičkách s výsledky. Své úspěchy či neúspěchy si každý den zaznamenává do hodnoticích tabulek, které jsou určeny k vlastnímu přehledu, jak žák učivo ovládá, zda v průběhu času došlo k pokroku a zlepšení. Mohou fungovat i jako výzva ke zdokonalení v rámci počtářských dovedností.

Součástí balení je podrobný popis aktivity.


Jedna sada obsahuje:
• laminované kartičky s 60matematickými příklady tří různých obtížností
• kopírovatelnou hodnoticí tabulku pro záznamy spočítaných příkladů
• laminované karty se správnými výsledky příkladů


 

Ročník: 1. třída, 2. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení