Duhy - čtení s porozuměním

Duhy - čtení s porozuměním

Pomůcka slouží žákům prvních a druhých ročníků k procvičování čtení s porozuměním, naslouchání a logickému uvažování. Činnost je určená k aktivitě ve dvojicích až čtveřicích, ale každý žák pracuje sám za sebe.

Varianty produktů

  • 553 Kč

  • 738 Kč

  • 993 Kč

od 553 Kč

PAMPELIŠKY - ČTENÍ S POROZUMĚNÍM

Děti jsou rozděleny do dvoučlenných až čtyřčlenných skupin. Každá si zvolí svého čtenáře, který si vezme kartu s textem tak, aby mu do ní nikdo jiný nenahlížel. Čtenář hlasitě čte verše označené číslem 1, ostatní poslouchají a pozorují 6 odlišných obrázků pampelišek. Poté si každý sám k sobě zapíše číslo sněhuláka z obrázku, o které text pojednával. Následně čtenář pokračuje další úlohou číslo 2. Stejným způsobem probíhá celá aktivita.

Pomůcka obsahuje celkem 24 básní ke zjištění správného obrázku na 4 čtecích kartách určených čtenářům.

OBSAH BALENÍ pro jednu skupinu:

· 6 obrázků formátu cca A6

· 4 veršované čtecí karty (24 úkolů tvořených básněmi) s řešením

 

Ročník: 1. třída, 2. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení