Sněhuláci čtení s porozuměním pro malotřídní školy

Sněhuláci  čtení s porozuměním pro malotřídní školy

Pomůcka slouží žákům prvních a druhých ročníků k procvičování čtení s porozuměním, naslouchání a logickému uvažování. Činnost je určená k aktivitě ve dvojicích až čtveřicích, ale každý žák pracuje sám za sebe.

185 Kč

Dostupnost: SKLADEM

SNĚHULÁCI 

Děti jsou rozděleny do dvoučlenných až čtyřčlenných skupin. Každá si zvolí svého čtenáře, který si vezme kartu s textem tak, aby mu do ní nikdo jiný nenahlížel. Čtenář hlasitě čte verše označené číslem 1, ostatní poslouchají a pozorují 6 odlišných obrázků sněhuláků. Poté si každý sám k sobě zapíše číslo sněhuláka z obrázku, o které text pojednával. Následně čtenář pokračuje další úlohou číslo 2. Stejným způsobem probíhá celá aktivita. 

Pomůcka obsahuje celkem 24 básní ke zjištění správného sněhuláka na 4 čtecích kartách určených čtenářům.

OBSAH BALENÍ pro jednu skupinu:

· 6 obrázků koček formátu A6

· 4 veršované čtecí karty (24 úkolů tvořených básněmi) s řešením

 

Ročník: 1. třída, 2. třída

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení