Žebříčky abecedy

Žebříčky abecedy

NOVINKA

Učební pomůcka Proužky abecedy slouží k tomu, aby se procvičilo řazení slov podle abecedy zábavnou formou. Je určena k individuální činnosti. Ve 30 různých sadách najdete 3 úrovně obtížnosti rozlišené podle barev.

Varianty produktů

  • 345 Kč

345 Kč

ŽEBŘÍČKY ABECEDY
Učební pomůcka Proužky abecedy je vytvořena tak, aby dítě získalo zpětnou vazbu ihned a mohlo pracovat zcela samostatně bez dopomoci dospělého. Celkem zde najdete 30 sad k řazení podle abecedy rozdělených podle barev. Každá barva písma představuje jinou variantu složitosti. Žlutě napsaná slova označují nejsnazší úlohy – dítě má za úkol seřadit pouze 4 slova, z nichž každé začíná na jiné počáteční písmeno. Střední obtížnost představují modrá slova. V nich se již objevuje 5 slov k řazení a dvě z nich začínají na stejné písmeno. Nejnáročnější varianta obsahuje červená slova. Zde je potřeba u dvou slov z pěti hlídat i třetí písmeno, které napoví, jak slova podle abecedy uspořádat. Každý žák si může svůj úkol ihned zkontrolovat na druhé straně kartiček.

Obsah balení:

· 1 popis aktivity

· 10 sad laminovaných kartiček nejsnazší úrovně řešení (po 4 slovech)

· 10 sad laminovaných kartiček střední úrovně řešení (po 5slovech)

· 10 sad laminovaných kartiček nejtěžší úrovně řešení (po 5slovech)

Ročník: 2. třída, 3. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení