Plechovky

Plechovky

Didaktická pomůcka Plechovky je určená dětem v mateřských školkách. Aktivita je spojená s pohybem a zábavou. Kartičky mají různé varianty využití – primárně jsou určeny k poznávání barev a věcí s nimi spojených. Sekundárně slouží k určování počtu, hledání více řešení, obohacení slovní zásoby, logickému uvažování. Mohou s nimi pracovat všechny děti najednou, skupinky, nebo jednotlivci.

Varianty produktů

  • 1243 Kč

1243 Kč

PLECHOVKY

Sada obrázků obsahuje 3 různé varianty karet. Nejjednodušší aktivita slouží k přiřazování barevných obrázků do malovaných plechovek stejné barvy. Při složitější činnosti využívají děti černobílé obrázky, už musí samy určit jakou barvu má předmět a do které plechovky patří. Podporuje se tím logické uvažování, řízená diskuse, jednoduchá argumentace. Třetí obrázková sada obsahuje obrázky temperových tub různých odstínů. Děti mají za úkol u každé barvy seřadit kartičky od nejsvětlejší po nejtmavší a naopak. Tato činnost už je zamýšlena pro jednotlivce či menší skupiny.

Obsah balení:

· 11 laminovaných karet plechovek formátu A4

· 60 laminovaných kartiček s barevnými obrázky

· 60 laminovaných oboustranných kartiček s černobílými obrázky

· 11 x 6 laminovaných kartiček různých odstínů barev (= temperky)

· 1x anotace, jak s pomůckou pracovat

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení