Krychloví architekti

Krychloví architekti

Učební pomůcka KRYCHLOVÍ ARCHITEKTI (pro 32 žáků) se zaměřuje na procvičování matematického prostředí krychlových staveb. Dítě si procvičuje prostorovou orientaci, seznamuje se s plánky staveb, může je samo vytvářet.

Varianty produktů

  • 877 Kč

877 Kč

KRYCHLOVÍ ARCHITEKTI (pro 32 žáků)

Učební pomůcka se zaměřuje na procvičování matematického prostředí krychlových staveb dle metody prof. Milana Hejného. Dítě si procvičuje prostorovou orientaci, seznamuje se s plánky staveb,  může je samo vytvářet.  K vytváření plánků využívá kopírovatelného pracovního listu. Doplňkovou činností je stavění krychlových staveb podle vzoru na kartičce (krychličky NEJSOU součástí balení).

Další aktivitou s touto pomůckou je vytváření plánků staveb na základě házení barevných hracích kostek. Tyto kostičky najdete v balení pro každou dvojici. Popis, jak s nimi pracovat, se nachází v anotaci, která je součástí pomůcky.

Výuková pomůcka se skládá z oboustranných kartiček. Děti pracují individuálně. 

Obsah balení:

  • 32 různých laminovaných kartiček
  • 16 x 4 barevné herní kostičky do dvojice k vytváření plánků staveb
Ročník: 1. třída, 2. třída

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení