Levelky pyramidy do 10

Levelky pyramidy do 10

Učební pomůcka slouží k individuálnímu procvičování matematických příkladů, které jsou umístěny do pyramid. Jednotlivé pyramidy obtížností gradují. Každé dítě si samo volí, jaký typ pyramid chce počítat.

Varianty produktů

  • 333 Kč

333 Kč

Pyramidy ( pro 32 žáků) se řeší tím způsobem, že děti doplňují do prázdných políček čísla tak, aby se součet dvou sousedních čísel v řádku rovnal číslu pod nimi. Při této aktivitě může pracovat celá třída najednou, ale jedná se o individuální činnost. Každý jednotlivec si zvolí, jakou úroveň obtížnosti pyramid bude řešit. V průběhu činnosti si může vyzkoušet spočítat několik druhů pyramid. Své úspěchy si zaznamenávají do motivační hodnoticí tabulky, která slouží k přehledu, zda došlo k pokroku a zlepšení v průběhu času.

Obsah balení:

· laminované kartičky s pyramidami tří (až čtyř) různých obtížností

· kopírovatelná hodnoticí tabulka pro záznamy spočítaných příkladů

· laminované karty se správnými výsledky příkladů

· kopírovatelný oboustranný pracovní list

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení