Kočky pro MŠ - poslech s porozuměním

Kočky pro MŠ - poslech s porozuměním

Pomůcka slouží dětem z mateřských škol k zábavnému procvičování logického myšlení, naslouchání čtenému textu, rozvoji pozornosti a slovní zásoby. Činnosti se může účastnit jedno dítě s dospělým, nebo pedagog pracuje hromadně s více dětmi najednou.

406 Kč

Dostupnost: SKLADEM

KOČKY

Při této hře děti pozorují 6 různých obrázků veselých koček. Dospělý jim k tomu čte báseň, jež pojednává o jednom obrázku. Dítě poté přikládá drobný předmět na kočku, o které slyšelo v textu.

Texty jsou zaměřené na výrazné detaily tak, aby dítě pozorně poslouchalo. Pomůcka obsahuje celkem 20 básní ke zjištění správné kočky na 4 čtecích kartách určených dospělým. 4 další básně vyzývají děti, aby slovně popsaly zadanou kočku – dítě tím rozvíjí slovní zásobu, tvoří větné celky.

Činnosti se může účastnit jedno dítě s dospělým, nebo pedagog pracuje hromadně s více dětmi najednou.

OBSAH BALENÍ:

· 6 obrázků koček formátu A4

· 4 veršované čtecí karty (24 úkolů tvořených básněmi) s řešením

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení