Magnetický obrázkový rozvrh hodin

Magnetický obrázkový rozvrh hodin

Obrázkový rozvrh hodin slouží nejen k názorné představě o jednotlivých výukových předmětech, ale hlavním záměrem je podpořit u dětí samostatnost při přípravě pomůcek na výuku - doma i ve škole.

1053 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Magnetický rozvrh hodin

Obrázkové kartičky formátu A6 jednotlivých výukových předmětů lze využít k názornému sestavení třídního rozvrhu hodin, který si můžete ve třídě připevnit na viditelné místo. Díky magnetickým páskům umístíte obrázky na magnetickou plochu, např. na nástěnku. Součástí balení jsou 2 barevné šipky, které si posouváte ke konkrétnímu dni a hodině. S velkými obrázky formátu A4 pracuje učitel – před výukou připevní na viditelné místo konkrétní obrázek, podle nějž si děti připraví pomůcky na výuku.


Součástí balení je podrobný popis pomůcky a její využití.


Soubor obrázků sloužících k sestavení rozvrhu hodin obsahuje:
• laminované barevné obrázky jednotlivých výukových předmětů formátu A4 (ČJ, AJ, M, PS, ČT, ČT/PS,PRV, VV, TV, PČ, HV)
• laminované barevné obrázkové kartičky jednotlivých výukových předmětů formátu A6 (ČJ – 5x, M – 6x, PS – 5x, ČT - 4x, ČT/PS – 4x, PRV – 3x, VV – 3x, TV – 4x, PČ – 3x, HV – 3x, AJ - 3x, PLAVÁNÍ - 3x)
• laminované kartičky s označením dnů a počtu hodin k doplnění rozvrhu hodin

Ročník: 1. třída, 2. třída, 3. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení