Hurá na bál! - matematické řetězce, sčítání a odčítání do 100

Hurá na bál! - matematické řetězce, sčítání a odčítání do 100

Didaktická pomůcka je určena k zábavnému procvičování matematických řetězců - sčítání a odčítání do 100. Učební pomůcka je vhodná jak k individuálnímu, tak kooperativnímu vyučování.

Varianty produktů

  • 1373 Kč

1373 Kč

HURÁ NA BÁL! – MATEMATICKÉ ŘETĚZCE, SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ DO 100


Matematické řetězce zaměřené na sčítání a odčítání v oboru čísel do 100 se nacházejí na částech rozstříhaného oblečení princezen a kousků limuzín. Na základě správného řešení si děti sestavují různé šaty pro princeznu či různá auta – limuzíny. Příklady mají rozdílnou obtížnost. Součástí balení je i přehled správných výsledků. Jedna sada je určena k individuálnímu procvičování, nebo ke kooperativnímu vyučování ve skupinách o 3 – 4 žácích.


Součástí balení je podrobný popis činností a jejich alternativ.


Jedna sada obsahuje:
• 20 laminovaných rozstříhaných obrázků limuzín (120 matematických řetězců)
• 20 laminovaných rozstříhaných obrázků princezen (120 matematických řetězců)
• laminované kartičky s výsledky

 

Ročník: 1. třída, 2. třída, 3. třída, 4. třída
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení