Pohádky aktivně – My u nich nespíme! – SET

Pohádky aktivně – My u nich nespíme! – SET

Multifunkční učební pomůcka je zaměřená na znalost základních pohádek - Červená karkulka, Budulínek, O neposlušných kůzlátkách, Perníková chaloupka, O Smolíčkovi, O veliké řepě. Každá pohádka obsahuje 10 laminovaných obrázkových karet, se kterými děti pracují. Aktivita je vhodná pro předškoláky i školáky.

550 Kč

Dostupnost: Skladem

POHÁDKY AKTIVNĚ – MY U NICH NESPÍME! - SET

POHÁDKY AKTIVNĚ – MY U NICH NESPÍME! – SET

Na základě této edukativní pomůcky děti procvičují matematickou řadu čísel od jedné do deseti, třídí obrázky k jednotlivým pohádkám, hledají dva obrázky, které do pohádky nepatří, seřadí ilustrace dle dějové posloupnosti, vypráví podle obrázkové osnovy jednoduchý příběh. Podrobný popis aktivit je součástí balení.

Díky moderním pohádkovým ilustracím si děti nejen hrají, ale zároveň zdokonalují verbální vyjadřování, matematické znalosti, logické uvažování.

Doporučujeme, aby při činnostech byl přítomen dospělý, který může dítěti pouze naslouchat, kontrolovat správnost řešení, pokládat doplňující otázky, nebo pomoci, když si dítě neví rady.

Soubor obsahuje:

60 laminovaných obrázkových karet k pohádkám: Červená karkulka (10 karet), Budulínek (10 karet), O neposlušných kůzlátkách (10 karet), Perníková chaloupka (10 karet), O Smolíčkovi (10 karet), O veliké řepě (10 karet)
anotace se zjednodušenými verbálními popisy jednotlivých obrázků

Ročník: 1. třída, 2. třída

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info