Aktivní třídní kalendář

Aktivní třídní kalendář

Obrázková didaktická pomůcka slouží nejen ke krásné výzdobě třídy, ale také se s ní každý den aktivně pracuje. Umožňuje dětem mít neustálý přehled o akcích daného kalendářního měsíce, o svátcích a narozeninách svých spolužáků.

Varianty produktů

  • 873 Kč

873 Kč

TŘÍDNÍ KALENDÁŘ

Didaktická pomůcka AKTIVNÍ TŘÍDNÍ KALENDÁŘ podporuje u dětí orientaci v měsíčním kalendáři. Děti vidí, který je den a za jak dlouho je čeká to, na co se těší. Pomůcka je vytvořena tak, aby s ní žáci aktivně pracovali - mazacím fixem zaškrtávají, který je den, do kalendáře společně zapisují, kdy má někdo ze třídy svátek nebo narozeniny. Na začátku měsíce vyberou ze souboru obrázků akce, které je čekají a dopíší k nim správná data, která si rovněž vyznačí v kalendáři.

Soubor obsahuje:

· 12 laminovaných obrázkových karet měsíčního kalendáře formátu A4

· 23 laminovaných obrázkových karet netradičních akcí formátu A5 – čtenářská dílna, Den otevřených dveří, divadelní představení, škola v přírodě (nebo Ekoden), focení, jarní prázdniny, Mikuláš, plavání, podzimní prázdniny, pololetní prázdniny, projektový den, spaní ve škole, sportovní olympiáda, školní výlet, vánoční besídka, vánoční prázdniny, velikonoční prázdniny (nebo velikonoční projektový den), vysvědčení, výtvarná dílna, lyžařský kurz, školní akademie, Halloween (nebo karneval), drakiáda

· 2 mazatelné fixy

 

Ročník: 1. třída, 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info